KONST / Litografier / Färglitografi 15228217
nr 1522 8217
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Interiör med tomater. Signerad, numrerad 428/485. Färglitografi, bildmått: 60x43 cm, yttermått inklusive ram: 81x61 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:09:06
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr